Perşembe, Kasım 05, 2009

Whatever Works


Mr. Larry David'i ben Emin'den duymuştum. Sein und Feld'in diğer yarısını o oluşturuyormuş. Curb Your Enthusiasm diye de bir dizi çekiyormuş Seinfeld'i bitirdikten sonra. Kendisini oynuyormuş.

Geçen ilkbahar deli gibi Curb'ü izlemiştim. Son sezonu çok ağır gelmişti. Zira dizide kahramanımız Larry David (kendisini oynuyor) gerçekten içinden çıkılması zor durumlara düşüyor. Ekran karşısında ben yerin dibine geçiyorum.

Neyse efenim, Woody Allen'in son filmi Whatever Works gösterime girdi aylar öncesinde. Türkiye'ye ne zaman gelir, gelir mi bilinmez. Yalnız internete düşmüş film. Benden söylemesi. En iyisi bi şekilde izleyin, sinemaya gelince de gidersiniz artık eşşek değilsiniz ya.

4 yorum:

madame butterfly dedi ki...

izledim, bulabildiğiniz her sevgiye tutunun gibi bir şey ana fikri. beğendim benimsedim uygulamaya koyuyorum.

divadeiwob dedi ki...

ben sadece ilk beş dakikasını izledim filmin şimdilik. yalnız o ilk beş dakika içinde larry david'in konuşurken çok çok kısa bir süreliğine kameraya bakışı ve devamındakiler bu filmi çok seveceğimin garantisi gibiydi

divadeiwob dedi ki...

ha deyince olabilecek bir şey değilmiş gibi gelse de umarım başarılı olursunuz uygulamada

sarapci dedi ki...

Eskiden okumak istediğim bidolu kitabı okuyamıycam diye üzülürdüm, şimdi internet çıktı artık izlemek istediğim film ve dizileri de izlemeden öleceğime eminim.

Ha, ama bunu muhakkak izlerim.